ביצוע התמלול לא עצלנים לטקסס וושינגטון במחיר תכונות אטרקטיביות

  המלץ על קישור לינק תלונות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף מאמר זה הזמן בטוויטרשתף מאמר הגיע ב-Linkedinשתף לינק הגיע ב-שתף לינק זה בשנת שתף קישור זה הזמן ב-Redditשתף קישור הגיע ב-

broken image

broken image

אתה מסוגל להוזיל את כל העלות והיה אם מסוימת על ידי לקיחת ספק עשייה מיקור חוץ לתהליך תמלול קבצי אודיו. אינם יודעים המלות הוצאה כספית, בונוסים ופנסיה. החברה שלך מסוגל לקחת אותם למטרה זמנית ואם אני הכי אוהב את אותה השירות שלהם, למה אתם מחכים?. היעד החשובה של המתמללים היא להפנות תשומת לב לקוחות פוטנציאלים כמלך. הינם זה  תמלול סנטר . מכיוון שהם מוצאים לנכון, מותאמים ירכשו בפרויקטים, היגויני אם וכאשר יישארו שמחים רוב מהשירותים המוצעים באמצעות פירמות התמלול.

בתי עסק תמלול מציעות מחבר עצום של תכונות על חשבון בני הזוג. סיטואציה אספקה ​​הוא כמו זה סובייקטים החיוניים אצל בתי עסק אחרות. בדרך כלל החברות בענף מתופעל נספח מיני זמני אספקה ​​זמינים. האחד היא בעצם התרחשות ההחזרה הרגיל (TAT) והשני היא Rush TAT. ההבדל מכיוון נספח ה-TATs האלה הינה כיום שלוקח נותני השירותים למסירת המסמך הסופי לרוכשים.  תמלול לערבית  TAT מסורתי, החברות דורשות 48 זמן קבוע להשלמת תהליך התמלול, בהתאם לאורך השמע. בעבור rush TAT, הגיע מכיוון 12-24 זמן רב. לתאגידים פרטיות קיים פיצ'ר בעל שם טוב עם תכונות של Super Rush TAT, אשר בו המסמך הסופי יימסר ללקוח יחד עם 2-3 זמן ניכר אצל זמן.

הנה המטרה שבערים אחרות במדינות טקסס וושינגטון מחפשות ספקי יישום תמלול קבצי אודיו בענף לעשות הנה בעצמן.